Menu
Sepetim

Kilitli Otopark Direkleri

Kilitli Otopark Direkleri kategorisinde birbirinden farklı özelliklerde üretilmiş kilitli otopark demir direkleri mevcuttur. Ürünleri bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Brand: Poyraz Trafik Model: PT-08
Asma Kilitli Kitlenen Üçgen Bariyer | PT-08 NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır...
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-01
Asma Kilitli Otopark Direği | PT-01  ASMA KİLİTLİ DİREK Ebat En : 40 cm Boy :50 cm Yatık Yükseklik: 10 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye na..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-05-B
Asma Kilitli Otopark Direği | PT-05-B ASMA KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75 cm En : 8×8 cm Yatık : 13 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye ..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-05-C
Asma Kilitli Otopark Direği | PT-05-C ASMA KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75 cm En : 4×6 cm Yatık : 8.5 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-07
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-07 ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 70cm En : 90 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve monta..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-09-A
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-09-A ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75cm En : 90 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve mon..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-10
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-10   ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75cm En : 90 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve monta..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-11
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-11 ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat En : 70 mm Yükseklik: 70 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve montaj ..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-17
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-17 ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 90cm En : 60 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve monta..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-73
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-73 ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 65cm En : 90 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve monta..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-06
Kızaklı Kilitli Otopark Direği | PT-06 KIZAKLI KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75cm En : 8×8 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve mon..
0,00₺
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-16
Kızaklı Kilitli Otopark Direği | PT-16 KIZAKLI KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 85cm En : 65 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve mo..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.