Menu
Sepetim

Bu Header Notice modülü, promosyon veya diğer önemli mesajlar için kullanabilirsiniz.

Kilitli Otopark Direkleri

Kilitli Otopark Direkleri kategorisinde birbirinden farklı özelliklerde üretilmiş kilitli otopark demir direkleri mevcuttur. Ürünleri bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Brand: Poyraz Trafik Model: PT-08
Asma Kilitli Kitlenen Üçgen Bariyer | PT-08 NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır...
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-01
Asma Kilitli Otopark Direği | PT-01  ASMA KİLİTLİ DİREK Ebat En : 40 cm Boy :50 cm Yatık Yükseklik: 10 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye na..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-05-B
Asma Kilitli Otopark Direği | PT-05-B ASMA KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75 cm En : 8×8 cm Yatık : 13 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye ..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-05-C
Asma Kilitli Otopark Direği | PT-05-C ASMA KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75 cm En : 4×6 cm Yatık : 8.5 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-07
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-07 ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 70cm En : 90 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve monta..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-09-A
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-09-A ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75cm En : 90 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve mon..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-10
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-10   ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75cm En : 90 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve monta..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-11
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-11 ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat En : 70 mm Yükseklik: 70 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve montaj ..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-17
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-17 ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 90cm En : 60 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve monta..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-73
Çıkar Kilitli Otopark Direği | PT-73 ÇIKAR KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 65cm En : 90 mm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve monta..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-06
Kızaklı Kilitli Otopark Direği | PT-06 KIZAKLI KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 75cm En : 8×8 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve mon..
Brand: Poyraz Trafik Model: PT-16
Kızaklı Kilitli Otopark Direği | PT-16 KIZAKLI KİLİTLİ DİREK Ebat Yükseklik: 85cm En : 65 cm NOTLAR Ürünler kendi imalatımızdır. İmalat yerimiz Ümraniye - İSTANBUL'dadır. İstenilen renk ve ölçülerde özel imalatımız bulunmaktadır. Tüm Türkiye'ye nakliye ve mo..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.