Otopark Çizgileri

Firmamız, araç parkı, açık ve kapalı otopark yapılmak istenen her alanda son derece nitelikli otopark çizgileri sistemi ile etkin faaliyet göstermektedir. 

Sergilemiş olduğumuz otopark dizayn sistemi ile benzersiz alanlar meydana getiriyor; site, bina, otogar, alışveriş merkezleri, havalimanları ve benzeri aklınıza gelebilecek tüm alanlarda otopark çizgileri uygulamalarımız otoparklar yaşama geçiriyoruz. Sağlamış olduğumuz bu otopark boyama hizmetlerinde epoksi uygulamalarımız ile zeminleri daha dayanıklı hale getiriyoruz. Su ve ısı yalıtımına, aynı zamanda kimyasal maddelere karşı olan dayanıklılığı sayesinde birbirinden renkli epoksi otopark zemin boyama hizmetlerini profesyonel bir ekip çerçevesinde sunuyoruz.

Otopark Duvar Kolon Uygulamalarımız

Gerek açık ve gerekse kapalı otopark tasarımlarında duvar, zemin, kolon, köşe ve araç park etme alanlarında bütünlük içerisinde otopark sistemlerini yaşama geçiriyoruz. Yalnızca zemin boyama ve işaretleme hizmeti ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda park sistemleri, trafik levha, kauçuk zemin stoperleri ve benzeri ek donatılar ile tam kapasite hizmet sunuyoruz.

Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, eğitim kurumları, fabrikalar, askeri alanlar, üretim tesisleri,spor ve turizm tesisleri, güzellik ve medikal tesisleri gibi aklınıza gelebilecek pek çok alanda açık ve kapalı otopark oluşumları ile nitelikli oluşumlar meydana getiriyoruz. Rahat giriş çıkış sağlama sistematiği, manevra hakimiyeti, rampa duvarları çavuş taraması, kuşak ve zebra tarama ve otopark kolon kaplama donanımları ve otopark çizgileri sayesinde araçların son derece güvenli bir şekilde park etmelerine yardımcı oluyoruz. 

Otopark Çizgileri Uygulama Alanları 

Akrilik esaslı, tek kompenantlı ve çift kompenantlı soğuk boya çeşitleri olmak üzere üç farklı şekilde uygulaman otopark çizgileri beton zemin ve otopark yapı özelliklerine göre yapılmaktadır. Park yeri çizgilerinin tasarımı, açık ve kapalı otoparklarda araç giriş çıkış alan çizgileri, azami hız göstergeleri, park yeri simetrisi, çarşı giriş alanı ve benzeri ek içerikler doğrultusunda sağlanmaktadır. Bilhassa iş kuleleri, alışveriş merkezleri ve çok katlı otoparklarda ziyaretçilere kolaylık sağlaması açısından otopark katını farklı renk ve özelliklerle tasarlıyor ve aynı zamanda otopark yol çizgileri ile güvenli alanlar meydana getiriyoruz.

Otopark Levhaları

Otopark çizgileri ve tasarımları ve aynı zamanda kolon ve sütun tasarımlarında izolasyon sağlayan son derece dayanıklı boyama sistemlerimiz sayesinde bütünlüğü tam anlamıyla sağlıyoruz. Her biri alanında uzmanlaşmış olan iş ekibimizle kanunların belirlemiş olduğu şekilde otopark çizgileri ölçümlerini hayata geçiriyoruz. Aynı zamanda araçların ve yayaların güvenliğini sağlamak adına son derece nitelikli bir iş sunumu sağlıyoruz.

İşini en aktif şekilde tecrübeye dökmüş olan firmamız, tüm otopark çizgi, levha ve işaret uygulamaları ile uzman ekibimiz eşliğinde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Her anlamda güvenli, şık ve bir o kadar da dayanıklı otopark tasarımları için bizimle çalışmak üzere firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz, tüm referanslarımız ile sürmeye devam edecektir.