Epoksi Zemin Boyama Alanları ve Avantajları

Firmamız, siz değerli müşterileri için zemin boyama hizmeti ile en aktif şekilde faaliyet göstermeye devam ediyor. Güvenliğin her alanda ne denli önemli olduğunun bilincini taşıyarak yol, yolcu ve işçilerin güvenlikleri için zemin kaplama uygulamaları sağlıyoruz. Organize sanayi bölgeleri, spor tesisleri, fabrikalar, tersaneler, açık ve kapalı yüzme havuzları, imalathaneler, metro, raylı sistem alanları gibi aklınıza gelebilecek daha birçok alanda yer işaretleri ve boyama hizmetlerimiz ile güvenilir ortamlar oluşturmak adına sizlerin yanındayız.

Zemin boyama seçenekleri arasında en çok tercih edileni epoksi boyama sistemidir. Boyanın sağlamış olduğu özel avantajlar ve aynı zamanda dayanıklı yapısı dolayısıyla oldukça sağlamdır.

Epoksi Zemin Boyamanın Avantajları Nelerdir?

Son derece yüksek bir kaliteye sahip olan epoksi zemin boyama gerek zemin işaretleme ve çizgileme sistemlerinde ve gerekse kaplama işlemlerinde kullanımaktadır. Eğitim merkezleri, sağlık merkezleri, üretim haneler, helikopter pistleri ve aklınıza gelebilecek her yerde zemin boyama faaliyetlerimizi en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Epoksi zemin boyama; hiçbir şekilde zamana bağlı sararma ya da renk açılmasına yol açmaz, beton yüzeylerde mükemmel bir yapışma özelliğine sahiptir, asla yapışma yapmaz, çevre dostudur; insana ve çevre sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez, kimyasal maddelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Uygulama Alanları Nelerdir?

Epoksi zemin kaplama uygulamalarının temel amacı, zeminlerin daha dayanıklı, sağlam ve aynı zamanda şık bir görünüme sahip olmalarını sağlamaktır. Zemin işaretleme için kullanılan epoksi boyalar, aynı zamanda zemini tamamen kaplamak üzere de kullanılabilmektedir. Ağır yüklere karşı son derece dirençli olmasından ötürü sanayi alanları ve aynı zamanda fabrika gibi alanlarda da tercih edilmektedir.

Su yalıtım özelliği sayesinde dış alanlarda rahatlıkla kullanılabilen epoksi zemin kaplama aynı zamanda spor tesisi ve havuz gibi alanlarda da uygulanabilmektedir. Bunların yanı sıra merdiven, otopark ve yol döşemeleri, kimyasal sektörler, tamir atölyeleri gibi daha birçok alanda kullanılabilmektedir. Tüm bunlarla birlikte zeminlerin uzun süre dayanıklı ve uzun süre renk kalitesi sunması amacıyla şeffaf epoksi, arzu edilen renk ve modelde epoksi zemin kaplama uygulaması yapılmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama Yapımı

Epoksi zemin kaplama bütün hava koşullarına dayanıklı bir niteliğe sahip olup beton zeminlere de doğrudan uygulanması mümkündür. Yani ister düz, ister pürüzlü, oyuklu ya da yenilenmiş olsun tüm beton zeminlerde kullanılabilmektedir.

Zemin kaplama hususunda en nitelikli hizmetlerle sizlerle buluşma gayesinde olan firma ekibimiz olarak tüm gayret ve performansımız ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en büyüklük mutluluğumuz olacaktır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda tüm iç ve dış mekânlarda poliüretan kaplama sistemleri, yol çizgi çalışmaları ve yanı sıra trafik levhaları ile son derece donanımlı alanlar meydana getiriyoruz. Sitemiz üzerinden firmamıza ait tüm ürünler, uygulamalar ve sunmuş olduğumuz hizmetleri dilediğiniz gibi inceleyebilir, fiyatlar ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.