Bordür ve Refuj Çalışmaları

Tüm ülkede yol çizgi çalışmalarıyla hizmet veriyoruz. Trafik işaretleri, levha sistemleri ve yol uygulamaları ile otoyol ve iç alanların güvenlik işaretlerini sunuyoruz. Bordür çalışmaları ile boya çalışmalarını sunuyoruz.

Başlıca hizmetlerimiz arasında; otopark çizgileri, kapalı otopark çizgileri, otopark kolon- köşe ve zebra sistem çizgileri, otoyol- otoban ve tüm karayolları çizgi sistemi, havalimanı yön okları, apron ve pist çizgileri, fabrika ve organize sanayi alanlarında çizgileme sistemi, yol kenarı boyama sistemi, spor salonları ve tesisleri boyama sistemlerini sunuyoruz.

Bordür Boyama İşleri

Kentlerde ve şehirler arası mesafelerde, bordür çalışması yapılan tüm alanlarda boyama hizmetleri sunuyoruz. Sağlam referanslarımız, sektörel tecrübemiz ve profesyonel iş sunumumuz ile Türkiye'nin her noktasında ''doğru çizgi'' adresiyiz.

Nitelik içeren çizgi çalışmaları, yol ve iş güvenliği sağlar. Kurallar, yol kaideleri, iş ve işçi güvenliği alanında yaptığımız AR- GE çalışmaları ve uzman personellerimiz ile tam güvenli donanım sağlıyoruz. Kapalı otoparklarda sütun, kolon, köşe ve duvar uygulamalarında bordür boyama yapıyoruz.

Tretuar ve bordürlerde boyama uygulamaları ile kent estetiğine katkı sağlıyoruz. Yaya ve bisiklet yolları, ayrılmış yol belirteçlerinde ve tüm yaya kaldırımlarında özelliklerine göre boya uygulaması sunuyoruz. Soğuk boya yol çizgileri, termostatik boya yol çizgileme sistemi ve çift kompenantlı yol çizgi boya çeşitleriyle hizmet veriyoruz.

Refuj Boyama

Yaya güvenliği, yol ve yolcu güvenliğinin tam sağlanması için refuj boyama uygulamaları sunuyoruz. Otoyolların ve şehir içi yolların teknik- yapı özelliklerine göre yol çizgileri, refuj boyama uygulamaları, trafik levhaları ve trafik donatıları sunuyoruz. Aynalar, trafik levhaları, stoperler, kasis ve bariyer sistemleri gibi tüm otoyol ve trafik gereçlerinde, üretim- satış ve uygulama hizmetleri veriyoruz.

Bordür uygulama çalışmaları ile sadece yolların değil, yayaların güvenliğini de sağlıyoruz. İş güvenliği kapsamında, iş alanlarında iç ve dış mekanlarda, belirlenen kurallar dahilinde proje sunuyoruz. Tüm uygulamalar, hizmetler ve ürün özelliklerini inceleyebilir, profesyonel ekibimizle görüşme sağlayarak bordür ve asfalt boyama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.